19 Kasım 2017 Pazar
Anasayfa > MEDYA > Bayramlaşma programında doğalgaz açıklaması

Bayramlaşma programında doğalgaz açıklaması

08.09.2017 15:27:30 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Elbistan Kaymakamlığı'nın düzenlediği bayramlaşma programında doğalgazla ilgili beklenen müjdeyi verdi.
Bayramlaşma programında doğalgaz açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Elbistan Kaymakamlığı'nın düzenlediği bayramlaşma programında doğalgazla ilgili beklenen müjdeyi verdi.
Yazlık Öğretmenevi bahçesinde düzenlenen Kurban bayramı programına katılan Ünal, bu kış doğalgaz kullanımının başlatılacağını ifade etti.
Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun'un ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma programına Ünal'ın yanı sıra AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İlker Çitil, İmran Kılıç, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Kurum amirleri, kamu kurum ve kuruluş ile sizyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Ünal burada yaptığı konuşmasında, bu kış Elbistan'a doğalgazın getirileceğini, bununla ilgili çalışmaların tüm hızyla sürdüğünü kaydetti.
Ünal, konuşmasının devamında, "Ağır bir işgal girişimi yaşamış, bunu atlatmış şu anda yaralarını saran bir ülke düşünün. Aynı zamanda 5 terör örgütüyle mücadele ediyor. FETÖ'cülerden temizlendikten sonra o ülkenin ordusu dimdik ayağa kalkmış, 2 ay sonra Suriye'de Fırat Kalkanı Harekatı'nı gerçekleştirmiş hem de kahramanca bir şekilde kısa sürede bölgeyi DEAŞ'tan temizlemiştir. Kilis'e her gün füzeleri atan o alçakları bölgeden temizlemiş atmış, Cerablus'tan El-Baba'a kadar huzur götürmüş ve bugün de huzurumuzun ve güvenliğimizin teminatı olarak ordumuz FETÖ'cülerden temizlenmiş durumda, hamdolsun dimdik ayakta, dünyanın 8'inci güçlü ordusu Elhamdülillah." Dedi.
Ünal, "Yargımız FETÖ'cülerden temizlendi. Yargımız bizzat bağımsız ve tarafsız şekilde yerli ve milli olarak bu ülkenin evlatlarından oluşan hakim ve savcılarıyla bu ülkeye ihanet edenlere hesap soruyor. Güvenlik güçlermiz terör örgütlerinin inlerine girdi inlerine, saklanacak delik bulamıyorlar hamdolsun. Böyle bir durumda birileri kalkıp diyor ki, 'devlet çöktü. Adalet yok. Hukuk yok.' Şimdi botla dediğiniz zaman ne oluyor biliyor musunuz? Yarın FETÖ'cülerin yargılanmasına ilişkin hususlar tamamlanıp yargılama bitip hüküm verildikten sonra iç hukuk yolları tamamlanacak ve bu yargılananlar davaları Avrupa İnsan Hakları Mahkemelerine (AİHM) götürecekler değil mi? Avrupa İnsan Hakları Mahkemeleri'ne bu davaları götürdükleri zaman ne yapacaklar o avukatlar. Bugün o yapılan açıklamaları 'Türkiye'de adalet yok. Türkiye'de devlet çöktü. Türkiye'de mahkeme yok. Tğrkiye'de hakimler ve savcılar iktidardan talimat alıyor açıklamalarını götürüp Avrupa insan Hakları Mahkemesi'ne verdikleri zaman bütün bunlar bu yargılamaların bir grekçesi olarak kullnılır mı kullanılmaz mı? Kullanılır. Peki kardeşim bunu niye yapıyorsun sen ölüm kalım mücadelsi veriyor Türkiye bir yıldan beri.
IMF 'Satın alma paritesinde Türkiye dünya sıralarında 13'e yükseldi' diye açıklama yapıyor, 'Türk ekonomisi iyileşme yolunda' diye açıklamalar yapıyor, Moody's Türkiye'nin büyüme oranlarını rebiz edip 'Türkiye yüzde 3.5 değil yüzde 5 büyüyecektir' diyor ama içeriden birileri 'Türkiye'ye güvenmeyin, Türkiye şöyle, Türkiye böyle' diyor. Bizim siyasetle düşmanşlığı birbirinden ayurt etmemiz gerekiyor. Siyaset başka bir şeydir, düşmanlık başka bir şeydir. Siyasi olarak farklı düşünebiliriz, farklı bakış açılarımız olabilir ama Türkiye söz konusu olduğu zaman bir kenetleniriz. 15 Temmuz gecesi olduğu gibi kenetleniriz. Siyasi görüşümüze bakmayız, bu şekilde yolumuza devam etmek zorundayız" diye konuştu.
Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun'da, konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
Yapılan konuşmaların ardından bayramlaşma gerçekleştirildi.
Etiketler : mehmet dalkilinc
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri