19 Kasım 2017 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > DUYURU!
DUYURU!

DUYURU!

17.08.2017 14:20:20 12 14 16 18 yazdır
denetimlerle ilgili bilgilendirme yapma gereği doğmuştur.
Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş'nin elektrik dağıtım görev alanı olan Kahramanmaraş ve Adıyaman illerimizde gerçekleştirilecek cadde ve sokak aydınlatlamarına yönelik inceleme ve denetimlerle ilgili bilgilendirme yapma gereği doğmuştur.
6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanununun geçici 6 ncı maddesinin dördüncü fıkrasında; "TEDAŞ, belirli dönemler itibarıyla dağıtım şirketleri tarafından gönderilen faturalardaki tüketim miktarı ve bedellerinin gerçek durumu gösterip göstermediğine ilişkin olarak dağıtım şirketleri nezdinde gerekli denetimleri yapar?" denilmektedir.
Yasa gereği, TEDAŞ Genel Müdürlüğü tarafından Şirketimiz görev bölgesindeki genel aydınlatma faaliyetlerinin 14.08.2017-27.08.2017 tarihleri arasında inceleme ve denetimi gerçekleştirilecektir. Dolayısı ile denetimlerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için gündüz saatlerinde bazı cadde ve sokak aydınlatmaları ile park-bahçe aydınlatmalarının yakılması gerekmektedir.
Denetim süresince gündüz saatlerinde tüketilen enerji bedeli Şirketimiz tarafından karşılanacaktır.
Kamuoyunun bilgisine arz ederiz,
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri