YENİ GENEL BAŞKAN İLK ZİYARETİNİ AFŞİN'E YAPTI

YENİ GENEL BAŞKAN İLK ZİYARETİNİ AFŞİN'E YAPTI
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2013-02-27 - 01:47 - Bu haberi 433 kişi okudu.


YENİ GENEL BAŞKAN İLK ZİYARETİNİ AFŞİN'E YAPTI

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ'NİN ÇİÇEĞİ BURNUNDA YENİ GENEL BAŞKANI İLK ZİYARETİNİ AFŞİN'E YAPTI


Göreve yeni seçilen Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Hakan Kandemir Ülkücü İşçiler derneğine yaptığı nezaket ziyaretinde Afşin'in yerinin ayrı olduğunu vurguladı.
Afşin Ülkücü İşçiler Derneği başkanı Keramettin Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından TOKİ Afşin girişinde karşılanan genel başkan Hakan Kandemir konvoy eşliğinde dernek binasına geldi.
Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan genel başkan gördüğü ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti gözlerinden okunuyordu. Yaptığı kısa ve öz konuşmasında ise şöyle devam etti: “sevgili arkadaşlar yaklaşık bir ay önce yapılan olağanüstü kongremizde Ülkücü İşçiler genel başkanlığına seçildik. Tabiki ilk olarak yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla Türkiye genelinde bulunan şubelerimize nezaket ziyaretlerine başladık. Tabiki ilk ziyaretimizi Afşin'e yaptık. Çünkü Afşin enerji santrallerinin bulunduğu bir ilçemiz. İşçilerimizin yoğun olduğu bir şubemiz başkanımız Keramettin ve yönetim kurulu üyelerinin çalışmalarından oldukça memnunuz. Daha önceden de genel başkan yardımcısı olduğumdan bölgenin durumunu biliyoruz. Bunun için ziyaretlerimizi bu bölgeden başlattık. Gücümüz yettiğince Türkiye genelinde bulunan şubelerimizi ziyaret edeceğiz” dedi.
Başkan Keramettin Erdoğan ise katılan herkese “hoş geldiniz” diyerek teşekkür etti.
Genel başkan Kandemir'in nezaket ziyaretine MHP Afşin ilçe başkanı Mehmet Taşkale yönetim kurulu, Afşin Ülkü Ocağı Başkanı Ali Karslı, Esence belediye başkanı Ali Özkan, Türk Eğitim-Sen Bünyamin Özberk, Ülkücü işçiler eski başkanları, ve çok sayıda üyeler katıldı.Kaynak: mehmet dalkilinc Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
23971
Güvenlik kodu giriniz
: