AK PARTİNİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI AÇIKLANIYOR

AK PARTİNİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI AÇIKLANIYOR
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2014-01-01 - 20:37 - Bu haberi 2970 kişi okudu.


ŞU AN İTİBARİYLE İBRELER FAZLI AYDOĞAN ÜZERİNDE

AK Parti’de illerden sonra ilçe adayları da tek tek açıklanmaya başladı. İşte ilk gelen listeler:


 


AK Parti’de il belediye başkan adaylarının ardından ilçeler de açıklanıyor. ve Trabzon’un ilçelerinin de belli olduğu listeyi haberimizde bulabilirsiniz.


 


Rize’nin ilçe belediye başkan adaylarının, başbakan tarafından özel olarak değerlendirileceği için sona kaldığı, bu gece açıklanabileceği, yetişmezse yarına sarkabileceği belirtiliyor.


 


İşte şu ana kadar Türkiye genelinde açıklanan il ve ilçe belediye başkan adayları…


 


ARTVİN İLÇE ADAYLARI:


 


Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu
Yusufeli:Eyüp Aytekin
Murgul:Hasan Çavuş
Şavşat: Öztürk
Ardanuç:Hasan Demirci
Borçka:Aslan Atan
Hopa:Nedim Cihan


 


TRABZON İLÇE ADAYLARI:
Yomra: İbrahim Sağıroğlu
Arsin: Erdem Şen
Araklı: Recep Çebi
Sürmene: Fikri Usta
Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu
Of: Murat Saral
Hayrat: Mehmet Nuhoğlu
Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız
Maçka: Koray Koçhan
Akçaabat: Şefik Türkmen
Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir: Muhammet Balta
Beşikdüzü: Metin Kalay
Tonya: Ahmet Kurt
Düzköy: Salih Bakal
Şalpazarı: Necati Selvitop


 


KONYA İLÇE ADAYLARI:

Selçuklu:Uğur İbrahim Altay Karatay:Bestami İnan Meram:Mustafa Yazlık


 


GİRESUN İLÇE ADAYLARI:


 


Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar: Şahin Yılancı
Çamoluk: Savaş Akarçeşme
Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce: Aytekin Geçgel
Espiye:Mustafa Karadere
Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı:Ali Bilge
Tirebolu:Ömer Hıdır
Alucra:Durmuş Canikli
Görele:Tolga Erener
Bulancak:Kadir Aydın


 


ORDU İLÇE ADAYLARI:


 


Çatalpınar:Muhasin Eriş
Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca
Fatsa:Hüseyin Anlayan
Gülyalı:Talip Şen
Mesudiye:İsa Gül


 


İSTANBUL İLÇE ADAYLARI:


 


Silivri:Hüseyin Turan


 


Çatalca:Selim Düşkünler


 


Esenyurt:Necmi Kadıoğlu


 


Avcılar:Bayram Şenocak


 


Başakşehir:Mevlüt Uysal


 


Sultangazi:Cahit Altunay


 


Küçükçekmece:Temel Karadeniz


 


Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu


 


Beylikdüzü:Yusuf Uzun


 


Bağcılar:Lokman Çağırıcı


 


Esenler:Tevfik Göksu


 


Güngören:Yücel Karaman


 


Bahçelievler:Osman Develioğlu


 


Bayrampaşa:Atilla Aydıner


 


Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş


 


Eyüp:Temel Başalan


 


Fatih:Mustafa Demir


 


Kağıthane:Fazlı Kılıç


 


:Murat Aydın


 


Sarıyer:Selami Uzun


 


Üsküdar:Hilmi Türkmen


 


Sancaktepe:İsmail Erdem


 


Ümraniye:Hasan Can


 


Çekmeköy:Ahmet Poyraz


 


Sultanbey:Hüseyin Keskin


 


Maltepe:Edibe Sözen


 


Pendik:Kenan Şahin


 


Tuzla:Şadi Yazıcı


 


ANKARA İLÇE ADAYLARI:


 


Altındağ:Veysel Tirkayi


 


Mamak:Mesut Akgül


 


Akyurt:Gültekin Ayantaş


 


Keçiören:Mustafa Ak


 


Çamlıdere:H.Caner Can


 


Çubuk:Tuncay Acehan


 


Sincan:Mustafa Tuna


 


Kazan:Lokman Ertürk


 


Elmadağ:Gazi Şahin


 


Pursaklar:Seçluk Çetin


 


ADANA İLÇE ADAYLARI:


 


Sarıçam:Ahmet Ünal Yüreğir:Ahmet Zenbilci Seyhan:Zafer Kara Çukurova:Ömer Topçu Kozan:Kazım Özgan Yumurtalık:Turgut Erişmen


 


ANTALYA İLÇE ADAYLARI:


 


Kepez:Hakan Tütüncü
Muratpaşa:Cihan Bulut
Döşemealtı: Nurettin Tursun
Aksu: Ali Akcan
:Ahmet Büyükakça
Kaş:Mustafa Şalvarlı
Kemer:Yusuf Üras
Manavgat:Recep Barut
Alanya:Hüseyin Güney
Elmalı:Ümit Öztekin
Korkuteli:Mustafa Akdeniz
Konyaaltı:Osman Ali Eciş
Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya
İbradı:Muharrem Kaya
Demre:Süleyman Topçu
Gündoğmuş:Mehmet Özeren
Finike:Nail Dülgeroğlu
Serik: Ramazan Etli
Akseki:İsmet Uysal


 


ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI:


 


Ceylanpınar:Menderes Atilla
Bozova:Hasan Arusoğlu
Hilvan:Aslan Ali Bıyık
Harran:Mehmet Özyavuz
Birecik:M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü:Nihat Çiftçi
Akçakale:A.Hakim Ayhan


 


GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI:


 


Kilis:Hasan Kara
Oğuzeli:Mehmet Taşdemir
Nizip:Fevzi Akdoğan
Karkamış:Nuh Kocaaslan
Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu


 


MERSİN İLÇE ADAYLARI:


 


Tarsus:Hakkı Meniz
Mut:Murat Oktan
Aydıncık:Ferat Aktan
Toroslar:Ender Turhan
Akdeniz:Niyazi Altun


 


İZMİR İLÇE ADAYLARI:


 


Konak:İlknur Denizli
Bayraklı:Hamza Dağ
Buca:Cemil Şeboy
Balçova:Melek Eroğlu
:Tanfer Kemerli
Çiğli:Adnan Yılmaz
Menemen:Bilal Kaplangı
Ödemiş:Mahmut Badem
Selçuk:Zeynel Bakıcır
Çeşme:Mustafa Cenger
Torbalı:Yaşar Görmez
Dikili:Zafer Afyon
Menderes:Bülent Soylu
Kınık:Sadık Doğruer
Bayındır:Mehmet Kertiş


 


KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI:


 


Karakeçili:Hüseyin Özçelik
Bahşili:İbrahim Uyar
Sulakyurt:Ali Şahin
Çelebi:Süleyman Uluyol
Balışeyh:Ali Dedelioğlu
Yahşihan:Ahmet Sungur
Delice:Yüksel Yorulmaz
Çerikli:Nuh Şahin


 


ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI:


 


Alpu:Rafet Demirtaş
Beylikova:Özkan Alp
Günyüzü:Mehmet Remzi Arayıt
Han:Mustafa Pekak
Sarıcakaya:Hüseyin Çam


 


MANİSA İLÇE ADAYLARI:


 


Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre:Hayrullah Solmaz


 


AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI:


 


Emirdağ:Cengiz Pala Sandıklı:Ziya Dazkır Sultandağı:Metin Kumcu Dinar:Yaşar Yener Emeksiz Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun İhsaniye:Lokman Ekici Şuhut:Recep Bozkurt Çay:Mevlüt Çınar Bolvadin:Ömer Dayı Çobanlar:Ali Altıntaş


 


SAKARYA İLÇE ADAYLARI:


 


Adapazarı:Süleyman Dişli Serdivan:Yusuf Alemdar Arifiye:İsmail Karakullukçu Geyve:Murat Kaya Akyazı:Şener Bayraktar Kaynarca:Zeynur Özel Taraklı:Tacettin Karaman Pamukova:Cevat Keser


 


BALIKESİR İLÇE ADAYLARI:


 


Kepsut:İsmail Cankul


 


ÇORUM İLÇE ADAYLARI:


 


Sungurlu:Selahatin Uzunkaya
Alaca:M.Esat Yılmaz


 


KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI:


 


Afşin: Fazlı Aydoğan-Dulkadiroğlu:Necati Okay


 


ARDAHAN İLÇE ADAYLARI:


 


Posof:Bedrettin Çakıcı Damal:Nevriye Derdiyok Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç


 


DÜZCE İLÇE ADAYLARI:


 


Gölyaka:Yakup Demircan
Yığılca:Fikret Çıracı
Cumayeri:Recep Tuna
Konurlap:Talip Çabukoğlu
Akcakoca:Cüneyt Yemenici
Kaynaşlı:Osman Usta
Beyköy:Hakan Uykusuz


 


VAN İLÇE ADAYLARI:


 


Gürpınar:Hayrullah
Tanış Bahçesaray:Muhammed Orhan
Gevaş:Sinan Hakan
Çaldıran:Ferman
Yıldırım Edremit:Arif Öndil


 


MUĞLA İLÇE ADAYLARI:


 


Menteşe:Mestan Yayman
Seydikemer:Adem Ayat
Milas:Hürol Önder
Bodrum:Mustafa Paşalı
Marmaris:Mehmet Tugay
Yatağan:Mustafa Toksöz
Köyceğiz:Kamil Ceylan
Datça:Mehmet Cennet
Kavaklıdere:
Ortaca:Salih Özdemir


 


BURSA İLÇE ADAYLARI:


 


Nilüfer:Mustafa Esgin
Harmancık:Ahmet Tufan
Büyükorhan:Selami Türkmen
Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu
Karacabey:Ali Özkan
Gürsu:Cüneyt Yıldız
İznik:Kağan Mehmet Usta
Yıldırım:Özgen Keskin
Osmangazi:Mustafa Dündar
Gemlik:Refik Yılmaz
Yenişehir:Süleyman Çelik
M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan
Kestel:Yener Acar
İnegöl:Ali Nur Aktaş
Mudanya:Kadir Kahraman
Orhangazi:Neşet Çağlayan


 


KOCAELİ İLÇE ADAYLARI:


 


İzmit:Nevzat Doğan
Başiskele:Hüseyin Ayaz
Gölcük:Mehmet Ellibeş
Gebze:Adnan Köşker


 


KARAMAN İLÇE ADAYLARI:


 


Ermek:Uğur Sözkesen
Akçaşehir:Hakkı Karaduman
Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı
Ayrancı:Ferhat Erkmen
Sarıveliler:Halil Kulak
Başyayla:Şerafettin Bulgurcu
Sudurağı:Mehmet Ceyhan
Güneyyurt:Celil Yağız
Göktepe:Bayram Şahin


 


YALOVA İLÇE ADAYLARI:


 


Armutlu: Mehmet Birkan
Termal: İsmail Atik
Altınova:Metin Oral
Çınarcık:Murat
Esenköy:Özer Kaptan
Taşköprü:Şaban Ertan
Tavşanlı:Kadri Çiçek
Kaytazdere: Yamaç
Teşvikiye:Ahmet Meydan
Kadıköy:Mehmet Şahin


 


ISPARTA İLÇE ADAYLARI:


 


Aksu: Adnan Demir Gönen: Ahmet Doğan Güneykent: Fahrettin Gözgün Atabey: Tevfik Atasoy Eğirdir: Osman Nuri Özmeral Gelendost: Mehmet Sezgin Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi Senirkent: Erol Durmuş Büyük Kabaca: Ali İhsan Temurçin Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir Çarıksaraylar: Özcan Turhan Yalvaç: Adnan Gemici Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu Yenişarbademli: Yaşar Gencer


 


ERZURUM İLÇE ADAYLARI:


 


Palandöken:Orhan Bulutlar
Aziziye:Fatih Cengiz
Yakutiye:Nurhan Yıldız
Pazaryolu:Recep Çakmak
Horasan:İbrahim Nebioğlu
Olur:Rüstem Polat
Tortum:Hasan Çakmak
İspir:Osman Çakır
Narman:Ahmet İşleyen
Karayazı:Seyfettin Kınık
Karaçoban:Sedat Gümüş
Köprüköy:Saffet Akyürek
Oltu:İbrahim Siyrek
Aşkale:Ahmet Yaptırmış
Çat:Şibli Saydın
Hınıs:Mahmut Abiş
Pasinler:Gökay Selçuk
Şenkaya:Görbil Özcan
Tekman:Yakup Doğan
Uzundere:Halis Özsoy


 


SİNOP İLÇE ADAYLARI:


 


Ayancık:Ayhan Ergün
Boyabat:Mehmet Hüseyin
Maviş Dikmen:Ahmet Kalafat
Durağan:Ahmet Kılıçaslan
Erfelek:İbrahim Felek
Gerze:Cevat Şensoy
Saraydüzü:Hasan Peker
Türkeli:Mustafa Özcan


 


ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI:


 


Çayırlı:Murat Demirdöğen
İliç:Ramazan Buran
Kemah:Hüsamettin Şanal
Kemaliye:Mustafa Haznedar
Tercan:Lokman Gültekin
Üzümlü:Hüsnü Işık
Otlukbeli:Vahdet Ercan
Refahiye:Fatih Gök


 


NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI:


 


Acıgöl:Ercan Ertaş
Avanos:Mustafa Körükçü
Derinkuyu:Serdar Pala
Gülşehir: Mustafa Dursun
Hacıbektaş: Yusuf Koçak
Kozaklı: Erdoğan Çelik
Ürgüp:Mehmet Aktürk



Kaynak: mehmet dalkilinc Google

Ziyaretçi Yorumları

  • mehmet emin erdoğan

    Haber yazarken kaynak belirtmeniz gerekmez mi?

    2014-01-02 - 17:35:17
    adem

    afşine hayırlı ugurlu olsun afşin belediyesi fazlı beyle tam teşekküllü huzur evi olur.stajer yerı değilki afşin bld si

    2014-01-02 - 16:01:09
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
59997
Güvenlik kodu giriniz
: