19 Kasım 2017 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin GÜVENÇ 'TÜMSİAD Kahramanmaraş'' Şubesini ağırladı?

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin GÜVENÇ 'TÜMSİAD Kahramanmaraş'' Şubesini ağırladı?

01.08.2017 14:50:00 12 14 16 18 yazdır
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin GÜVENÇ Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Kahramanmaraş (TÜMSİAD) Şube başkanı ve yönetimini ağırladı?
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin GÜVENÇ 'TÜMSİAD Kahramanmaraş'' Şubesini ağırladı?
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin GÜVENÇ
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Kahramanmaraş (TÜMSİAD) Şube başkanı ve
yönetimini ağırladı?
Kahramanmamaraş'ın dünü, bugünü, yarını ve geleceğini ilgilendiren, yeni vizyon, misyon ve yatırım alanları üzerinde istişarelerde bulunuldu.
Tümsiad Başkanı Adnan TOPRAK heyet adına konuşmalarda bulunarak Kahramanmaraş'ımızın ekonomisi, sanayisi ve iş dünyası üzerinde değerlendirmelerde bulundu. Heyeti adına çalışmaları ve Kahramanmaraş'ın sorunlarına karşı duyarlılığından dolayı TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin GÜVENÇ'e teşekkür etti.
Celalettin GÜVENÇ ise Tümsiad Şube başkanı Adnan Toprak ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek '' Tüm Sanayici ve İş Adamları derneğine ve yönetimine şehrin sorunlarına bakış açıları, yerinde tespitleri ve ortak akıl üzerine kurulu çözüm önerileri konusunda memnuniyetlerini dile getirdi?
Görüşme sonrasında Tümsiad Şube Başkanı Adnan Toprak, Celalettin Güvenç'e Semerkant vakfının hazırladığı ''15 Temmuz Diriliş Destanı'' dergisini takdim ederek, heyetle hatıra fotoğrafı çekildi?..
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri